8526 INFINITY BLACK
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8526 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 1 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | PRELEVIGATO |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 309cm / 122inch |
| Height | 197cm / 78inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3173kg |
| Block | 8526 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 2 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | PRELEVIGATO |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 309cm / 122inch |
| Height | 197cm / 78inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3173kg |
| Block | 8526 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 3 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | PRELEVIGATO |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 309cm / 122inch |
| Height | 197cm / 78inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3173kg |
| Block | 8526 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 4 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | PRELEVIGATO |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 309cm / 122inch |
| Height | 197cm / 78inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2821kg |
| Block | 8526 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 5 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | PRELEVIGATO |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 6 |
| Length | 309cm / 122inch |
| Height | 197cm / 78inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2118kg |